موتور جستجوی مناسب ایرانیان
logo-samandehi

   


با توجه به درخواستهای متعدد مبنی بر ارائه نرم افزار تخصصی ویژه آژانسهای مسکن و املاک، موتور جستجوی مسکن و املاک ایران (سویگل مسکن) نرم افزار تخصصی خود را به نام سویگل مسکن سافت را به صورت کاملا رایگان به کاربران و آژانسهای مسکن و املاک و همچنین مشاورین املاک و مستغلات کشور عرضه می کند.لينک دانلود:

لينک اول دانلود نرم افزار (پارساسپیس)

لينک دوم دانلود نرم افزار (4shared)

لينک سوم دانلود نرم افزار


نکته اول

توجه: جهت استفاده از نرم افزار سویگل مسکن سافت نياز به نصب نرم افزار .Net FrameWork 2.0 داريد که معمولا بر روي سيستم عامل شما به صورت اتوماتيک نصب گرديده است. در صورت دريافت پيام خطا در هنگام نصب نرم افزار مي توانيد آنرا از اينجا دانلود و سپس نصب نماييد. پس از نصب آن مي توانيد نرم افزار سویگل مسکن سافت را بدون مشکل نصب نموده و از آن استفاده نماييد.نکته دوم

توجه: در اولین استفاده از نرم افزار سویگل مسکن سافت شما می توانید از دو نام کاربری تعریف شده برای مدیر آژانس و یکی از کارکنان آژانس استفاده نمایید. نام کاربری و کلمه عبور اولیه که برای مدیر آژانس و یکی از کارکنان تعریف شده است به شرح زیر است.


نام کاربری مدیر: 1
کلمه عبور: 1

نام کاربری کارمند: 2
کلمه عبور: 2

در ادامه شما می توانید با استفاده از نام کاربری مدیر وارد سیستم شده و نام کاربری اولیه را تغییر دهید تا در استفاده های بعدی از نام کاربری تعریف شده توسط شما به همراه کلمه عبور مربوطه استفاده گردد.ضمنا در صورتي که داراي اينترنت پرسرعت نبوده و امکان دانلود نرم افزار براي شما ممکن نيست يا اگر متقاضي امکانات ويژه ديگري به سفارش خود بر روي نرم افزار هستيد، مي توانيد با شماره تلفن 09196707611 تماس گرفته و ضمن اعلام آدرس پستي خود، نرم افزار را از طريق پست و بر روي سي دي تحويل بگيريد.
روابط عمومی و مدیریت شرکت گنجینه اطلاعات و ارتباطات

تلفن تماس: 09127738637


لابراتوار سویگل مسکن (موتور جستجوی مسکن و املاک ایران)

شاهرود - صندوق پستی 1118-36145

تلفن تماس: 09196707611